w moim magicznym domu...tutaj kuchnia, dobra kuchnia...zainteresowanych rękodziełem zapraszam na drugi blog 6nieborobotki.blogspot.com ... podoba Ci się u mnie? chcesz o coś zapytać? napisz asakuc@interia.pl
Blog > Komentarze do wpisu

haftowany gorset krakowski

Stęskniłam się za blogiem, bardzo!

Ostatnimi czasy w ogóle nie miałam szans tu zajrzeć.

Zresztą, na gotowanie też czasu nie miałam.

Tak pewnie na dobre wrócę dopiero latem, teraz jednak chciałabym pokazać gorset, którego przygotowanie pochłaniało cały mój wolny czas w ostatnich tygodniach.

haftowany

Gorsecik na specjalne zamówienie dla pewnej małej dziewczynki.

Wg wyraźnych wskazówek mamy: hafty, bez cekinów, z czerwoną lamówką, na podszewce w kratkę, no i haftowany przez podszewkę.

Taki pierwszy mój. 

haftowany

Projekt i wykonanie w całości by me:D

Pracochłonny, ale bardzo elegancki.

Najważniejsze, że się podobał.

Mam już zamówienie na następny, podobny w stylu, granatowy.

grojecki, haftowany

Aaaa, winna jestem wyjaśnienie: gorset na zdjęciach jest źle związany! Krakowianki wiążą wstążkę z góry, u dołu góralki...

czwartek, 05 czerwca 2014, 6niebo

Polecane wpisy

Komentarze
Gość: Pati, *.internetdsl.tpnet.pl
2014/06/19 23:06:31
Witam Panią serdecznie,

Wpadłam przypadkiem w internecie na gorset dla Pani córki - ten z baskinką. Jest piękny, w sumie nawet mogę z pewnością powiedzieć, że jest to najpiękniejszy gorset jaki w życiu widziałam. Ja również sama wyszyłam sama gorset dla swojej 2-letniej córki. Jest mniej bogaty i nie taki perfekcyjny jak Pani. Ja nie zajmuję się w ogóle wyszywaniem ani rękodziełem ale postawiłam sobie za cel, że gorset mojej córki nie będzie kupiony, a robiony przeze mnie. Mam prośbę do Pani o informację na temat lamówki - tej złotej "bogatej". Gdzie mogę ją kupić? Pytam dlatego, że będę wyszywać mojej małej gorset na kolejne lata i chciałam podkraść pomysł jeśli Pani pozwoli. Mój email to patrycjagrudzien@wp.pl. Będę wdzięczna za informację. Pozdrawiam.
Odszukaj.com - przepisy kulinarne Durszlak.pl Mikser Kulinarny - blogi kulinarne i wyszukiwarka przepisów Top Blogi Akcja: Nie kradnij zdjêæ!
zBLOGowani.pl
Katalog Smaków - Przepisy kulinarne na każdą okazję i wyszukiwarka przepisów